FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Share
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:14 pm

  por dhe un! por kur u fut kjo tema isha pergjigjur!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:45 am

  eeeehhhh JouerDansSonBain02
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:49 pm

  ti me monicen jeni?

  sport-smiley-12
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:38 am

  jo jam me tjeter.....monika nuk iashte gjo i bona dalje lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 6:11 pm

  aha ok! shyqyr e gjete vet!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:16 am

  cfar gjeta moj cfar....????une po pres prej teje. lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:19 am

  ti vet the qe je me tjeter! dhe me thua tani qe po pret nga mua nje femer! qu be ajo tjetra e ktheve mbrapct?

  Sponsored content

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:26 pm