FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Share
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 6:58 pm

  NUK KUNDERSHTOJ UNE POR TREGO KUR JE DASHURUAR DHE ME KE JE DASHURUAR........ FOL TREGO TE DREJTEN LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:09 pm

  Po pse ta them? sikur that juve kur jeni dashuruar dhe me ke?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:31 am

  A PO SOT QE KE DATELINDJEN NDJEJ SE JAM I DASHURUAR ME TY SE ME MUNGON SONTE
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:29 am

  Razz Embarassed Smile Cool
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 3:07 am

  PO FOL MOJ FOL MOS E LER ASHTU........!!!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:39 am

  qar te them me bere me turp! lol!
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:25 pm

  O ADIIIIII KUR TE VIJ TJA PIJ KAFEN
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:52 am

  po mos u bo me turp.... thuaje dreqin troc se sajmiri po pret....
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:13 am

  Ktu topic eshte per dashurin per here te par! kur e kishit? hajdeni pergjigjuni! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:21 am

  te thash pra se kur.....!!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:07 pm

  genjeshtra na the! un thash per here te par!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:32 am

  po shiko se ....mos i thuani ju cdo gjeje dashuri
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:28 pm

  jo nuk i themi se dim se qar eshte dashuri e vertet jo si ti! qe dashuron cdo femer!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:28 am

  po juve grat keshtu jeni mundoheni me gjet ndonje alibi dhe shfrytezoni gjith jeten ate
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:14 pm

  qar eshte alibia por kutoj se e keqe eshte se vetem fjal te vesthira me thua kastile qe mos kuptoj
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:04 am

  alibi...esht kur ti thua nje gje qe nuk egziston.....dhe e permend se gjoja e ke prove ate.....e kuptove..
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:56 pm

  po e kuptova por e ke gabim se per vete se kam ate deri tani di se qar egzisdon dhe qar jo!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:12 am

  po keni qefe me nevrikos te tjeret duke ngritur alibi
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 9:09 am

  po jo pra ate vetem burat keni
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 3:00 am

  nuk tregoni a jeni dashuruar apo jo.....!!!!!!!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:11 am

  e kam then her tjeter prandaj!sdua te perseris gjera qe kam then! kte vetem ti e ben!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:54 am

  I LOVE JOU.... TANI E PASHE ME FAL ..LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:40 am

  ohhhhhhhhhhhhhhhh kushedi se qar ke par...car pe?ose me mire car lexove?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:37 am

  per here te pare e ndjej veten te dashuruar
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 11:58 am

  per vete flet apo per mua?

  Sponsored content

  default Re: KUR JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:42 pm