FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Share
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:11 pm

  sa i poshter! ju thrita juve nuk erdhet! nuk e kam fajn un!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:13 am

  tradhetin nuk do e falja kurre. por chrysan per gjona te vogla do ta falja lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:33 pm

  lol! pse vetem mua do falje? edhe sikur te tradhetoja?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:56 am

  po ti nuk tradheton se je goce e zgjuar...me tradhetin nuk je kurre happy balle_gif
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:36 pm

  ke te drejt se ske pastaj si te mcifesh lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:25 am

  po praaaaa prandaj mos bo gabim me tradhetu se nuk mecefesh dot lol! lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 10:03 am

  as e jotja nuk mecefet! prantaj mos me thua mua! digjoje perpara vet
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:46 am

  po tradhetove nuk ta fal ....more vesh apo jo lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:31 am

  pse tma falesh? do ta kuptoja ne qoftese dashnori im sma falte por ti pse?apo merzitesh per ate qe do tradhetoj?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:41 am

  po cfar te kam une ty...!! akoma se din....???? lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:35 am

  po ne jemi shokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:12 am

  po pra cdo gjo si shok fillohet lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:57 am

  jo nuk eshte ashtu! ca gjera sic dashuria nuk fillohet ssssi shok
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 3:56 am

  po si fillohet ...??? sa te takohesh me tjetrin direkt me bo sex..??? lol! lol! keshtu e keni ju andej lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:49 am

  ne ktej e kemi qe...sa e shikon njerin shkn dhe e takon dhe i thua un dua kto ti do kto! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 2:06 am

  ha ha ha ha ha ha ha ha ha...si i thoniiiii.........?? ha ha ha d.m.th.ti ja lyp atij ndersa ai ta lyp ty....ha ha ha lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:15 am

  jo ai thot un dua Smiley-IPB-194 po ti car do? dhe ajo thot un dua te wos_armee_118 dhe behet e dyta se femra respektohet!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 2:36 am

  mos e dridh tani se vete e the..... pse don me mbut me tanx..? lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:32 am

  car thash u? te gjitha ti i thua dhe pergjigjesh dhe per mua?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 5:57 pm

  jo nuk do e falja kurr tradhetin... do i tregoja rrugen lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 1:01 pm

  nuk do e falja tradhetim. kush do me tradhetoj do 789_gif lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 23, 2008 1:58 am

  po pastaj....???ku shkon ti..??
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:36 pm

  ne Panama qe mos te me kapi policia Langue18
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 2:16 am

  oh po erdhe ne panama te takoj shpejte se te kam me afer lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 2:29 pm

  por ti do jesh vrar perpara lol!

  Sponsored content

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:39 pm