FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Share
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:10 am

  lol! lol! lol! lol!

  ska gje edhe sikur mos ma thuash!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:25 am

  pse e din tani vet mir kte pune.... ..tu ka mbush mendja.....???
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:04 pm

  jo por je i sigurt per pergjigjen qe do maresh?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:35 am

  po e di se cfar pergjigje do mare.... don me ta thene........pergjigjia...;(pozitive)
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:27 pm

  jo nuk eshte positive bere gabim!!!????????????!!!!!!!!!!!!!!!??????????!!!!!!!!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:32 am

  po mire respektojm edhe pergjigjen qe tna thuash ti!!!!!!!?????????!!!!!!thuaje se mir esht ..me than tani
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:12 pm

  po ti sme ke then pytjen qe te pergjigjem un!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:07 am

  tradhetin nuk e fal..nomi te bohet..
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:52 pm

  lol! po i hiken bisedes por ska gje!

  As un nuk e fal tradhetin por me beri Sajmiri qe te fal ty lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:15 am

  te thash flm. por nuk i iki bisedes per pytjen spo e boj tani here tjter
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 9:06 am

  mire si te duash! do te jesh me i sigurt per pergjigjen prandaj lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 3:04 am

  jo se fal.....; me dit se jam i sigurte po e them ...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:09 am

  hajde se te gjith po presin pytjen tende lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:56 am

  ME MIRE NJE DURIM .....SE NJE DESHTIM
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:39 am

  lol! e njifje se qar eshte pergjigja! paske qen i menqur Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:40 am

  po pra se sdua me i vu te tjeret ne pozite te veshtire.........se ndoshta nxitohen ne pergjigje
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 11:46 am

  mire ben se mund mos ta mendojn mire pergjigjen!lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 2:03 am

  sa mire kuptohemi ne te dy......!!! sikur e njohim njeri tjtrin prej kohesh....!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:10 pm

  lol! lol! por ti u bere psikolog dhe na kuptove kurse un seshte e veshtir me te kuptuar se je bur dhe ske shum mendje dhe mencuri lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:53 am

  te lumte ja keshtu fillon dhe ju genjen mendja juve......kujtoni se na njihni mire ee....???
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 1:05 pm

  por ju njofim se juve vetem 3 gjera doni ne jet femra, football dhe makina!lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 2:59 am

  po mire ne i duam ato gjera qe jan te realizushme....po ju cfar doni.....??????????????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 3:58 pm

  ne i duam te gjitha lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 1:59 am

  po te gjitha edhe ato qe srealizohen......????????lol lol lol shum kerkoni....!!!! ju femnat
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:30 pm

  e po qar te bejm tani! ti beni qe te realizohen!

  Sponsored content

  default Re: A DO TA FALNIT TRADHETINE?????????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:29 pm