FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  GJUHA SHQIPE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 33
  Registration date : 17/04/2008

  default GJUHA SHQIPE

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Apr 24, 2008 8:59 pm

  GJUHA SHQIPE
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: GJUHA SHQIPE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 10, 2008 12:34 pm

  Eshte shume e veshtire dhe ka fjale shume te renda!!! eshte shume e veshtire e mesuar uffffffffffffff Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: GJUHA SHQIPE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 2:29 am

  PO SE MESOVE DO TE MARTOJME ME TE HUAJ PASTAJ.....LOL LOL LOL LOL

  Sponsored content

  default Re: GJUHA SHQIPE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu May 24, 2018 12:58 am