FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Share
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:59 pm

  te dasjurit do ti kendoja kengen e avril lavigne When you're gone lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:26 am

  kurse une sidomos pe premte te shtune do ta boja te lumtur
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:27 am

  lol! pse qar do ti besh adii?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:20 am

  po do ti merja do shkoja gjith naten ne lokal ne disko etj. pastaj do ktheheshim te lumtur dhe do bonim nje sex te mire....kaq lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:14 pm

  hehe por e bere si perfundim apo nejte vetem tek idea!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:08 am

  goce une te shpjegova cfar munde te boj te premten e te shtunen..(ti provoje nje here hajde te premte e te shtune e do mbetesh e kenaqur) lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:34 pm

  lol! ti tani ke afer monicen? pse si ben me monicen
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:52 am

  leje moniken ne pune te saje...mos ti hym ne hak se nuk e dim se kush eshte
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:39 pm

  hte goc e mire dhe e urt! nuk ben shume fjale edhe do bej car ti thuash! prandaj mere!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:14 am

  te dashures do ti thoja leri llafet xemla dhe hajde , sonte me mua te rrim bashke lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 10:06 am

  do ti thoja! miredita lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:42 am

  oh mos me the muaaaaaa...????????? lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:32 am

  jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  ste thash ty!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:38 am

  te dashures do i thoja thx qe me the mirdita lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:38 am

  i poshter!

  por nuk je fare i sjelshem se nuk thuhet thx por miredita dhe ty lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:08 am

  (mir qe pranon te pakten)..... po tek ju nuk ishte dite kur isha ne chat
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 10:00 am

  nuk pranova gje! Razz se disa te dashura thojn miredita sjam e vetjmja! njera nga ato disa mund te than dhe ty! dhe un te them qe nuk eshte mire te thuash thx qe me the miredita~
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 3:51 am

  je shum e poshter 20 here e nderron fjalen...por ska gjo me ke gjet mua te urte lol! lol! lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:51 am

  lol! jo nuk ndrushova gje!se tema eshte CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  un desha me i then mirdita pse duhet me e mar qe te thash ty? balle_gif
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 2:03 am

  po mire moj goce sme ke thone mua mirdidita;... ska ndonje gjo te keqe... me thua nje fjale qe eshte me e mire se mirdita lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:18 am

  por kjo nuk eshte tem per shoket por per te dashurit! kshu qe smund te them ktu mirdta se kuptohen gjera gabim! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 2:32 am

  po pra ke te drejte nuk me thua dot mirdita se nuk jemi shoke dhe tjeret kujtojne se jemi shoke po me the mirdita lol! lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:34 am

  MDR71 me duket se u ngatrove! se duhet te thoje te kunderten lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 5:54 pm

  te dashures do ti thoja mirdita ...xemla lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 1:02 pm

  un do ti thoja Arrow Arrow Question lol!

  Sponsored content

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:17 am