FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Apr 21, 2008 9:58 pm

  CFARE DO TI THONIT
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:23 pm

  Te dua un jam ajo qe prisje gjith jeten lol
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 3:31 am

  BRAVO KESHTU DUHET TA BOSH TE LUMTUR TE DASHURIN QE DO TA KESH
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 3:28 pm

  po ti qar do ti thuash?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 5:21 pm

  un te dashures do ti thoja ;;;; a po vjen nje jave ne new jork .....????? dhe pastaj po vij atje ku do ti...!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 5:57 pm

  pse nuk do banonte ne new york e dashura?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 3:44 am

  UN TE DASHURES DO TI THOJA DO CAJ MALE FUSHA DHE DETIN E DO VI NE ZEMREN TENDE......!!!!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 06, 2008 2:29 pm

  E po thuja se mund te preket aq shum nga kto fjal qe mund te vej dhe ajo ne zemer
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 07, 2008 2:55 am

  eh po ja them;, sagapo chrysa; deti do te behet fushe malet do behen kodra qe un te arrij ne zemren tende. dhe ti tme thuash sagapo adiiiiiii,,,,,!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 08, 2008 8:24 pm

  po mire po ta them un tani do tme thuash qe e them me korespondance! leje qe un nuk them kur sagapo tek as njeri ;)
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 6:07 am

  normale se nuk do thuash sagapo te cdo njeri po vetem njerit do ti thuash... dhe ai esht...... AAAAAAAAAAAAAdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:47 am

  lol! lol! lol!

  per te then sagapo duhet te jesh i sigurt dhe ti nuk je po e thua kot as un sjam
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 4:13 am

  te dashures do ti thoja...ah sikur te isha tani ne kto momente pran se po flen ne gjum. ti boja pak fresk se esht vap. dhe ta prisja deri sa tu zgjonte e ti thoja mirmengjez.... doni kafen tjua sjell...??? lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 11:02 am

  por ne qoftese nuk pin kafe?u prish e gjitha deshira jote!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 12, 2008 2:02 am

  JO MI LAL ZDON KAFE TE SJELLIM DICKA TJETER, DICKA DO MARESH TI...!! LOL LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 12, 2008 9:42 am

  jojo ti e kishe per kafe! me duket se Sajmiri me di me mire se ty!
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:51 pm

  ME MUNGON SHUME
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 2:18 am

  DO TI THOJA SE SE DICKA PO NDODH...!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:59 pm

  Qar po ndodh adiii mos na tremb LOL!!

  Sajmir sa vite je me te dashuren tende?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 8:15 pm

  un do ti thoja ... sa deshire do kisha te ishim nje nat vetem ... meqe jemi large....
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 12:23 pm

  lol! lol! lol!

  Adiii por meqense eke te dashur nuk duhet te kishit nai nat bashk? confused confused
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:34 pm

  UN DO E PERSHENDESJA ME KENGEN.... TE PRITA TE PRITA POR TI NUK ERDHE..... SE NDOSHTA E PREK NE ZEMER DHE VJEN TREGOHET ME KORREKTE LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:05 pm

  lol! lol!
  Por kur nuk erdhi qar bere pastaj?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:38 am

  UNE DO TI THOJA TE DASHURES U BEFSH 100 VJECE DHE TU REALIZOFSHIN ENDERRAT TUAJA NE JETE.... DHE DO TA PYESJA.... PSE NUK ME FTOVEEEEEEEEE......???????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:27 am

  AJO ATEHERE DO TE PERGJIGJESHTE FALEMINDERIT SHUME! DO TE PUTHSHTE DHE DO TE THONTE SE TE KA FTUAR PER DITE TJETER! POR KTO JAN GJERA QE MENDOJ UN SE SE DI SE KUSH ESHTE E DASHURA JOTE SNA E KE NJOHUR! lol! APO JO SAJMIR?NE QOFTESE E KE NJOFUR TEK SAJMIRI SE DI UN

  Sponsored content

  default Re: CFARE DO TI THONIT TE DASHURES O TE DASHURIT NE KTO MOMENTE ?????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:20 pm