FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Ne qka joshen Femrat te meshkujt ?

  Share
  avatar
  Hektori
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 6
  Registration date : 12/10/2008

  default Ne qka joshen Femrat te meshkujt ?

  Mesazh nga Hektori prej Sun Nov 02, 2008 8:14 pm

  Cavalier Cavalier qka mendoni ne qka joshen femrat , ne bisede , pamje apo diqka tjeter .
  Dhe ne qfare menyra ju gjuani femren ?

   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:17 am