FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  TAJVAN E PAZAKONTE MIU HA GJARPRIN

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default TAJVAN E PAZAKONTE MIU HA GJARPRIN

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Oct 20, 2008 1:22 am

  Njė ngjarje e pazakontė ndodhi nė kafazin e njė gjarpri. Njė mi, i cili duhej tė kishte qenė dreka pėr gjarprin, ka arritur ta vrasė atė. Njė zjarrfikės nė qytetin Nantou nė Taivan, ka parė skenėn dhe ka fokusuar nė objektiv momentin qė e ai e cuan “Tė habitshėm” dhe jep tė vetmin shpjegim: mbase gjarpri mund tė mos kishte pasur helm .  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM

   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:38 pm