FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ZBULOHEN NE BANKOK PESHQIT E RRALLE SIAMEZE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ZBULOHEN NE BANKOK PESHQIT E RRALLE SIAMEZE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Oct 04, 2008 11:50 pm

  E pabesueshme por e vėrtetė. Dy peshq siamezė janė zbuluar nė Akuariumin e Bankok. Janė dy ekzemplarė tė “Nile Tilapia”. Ky ėshtė njė nga rastet mė tė rrallė qė ėshtė studiuar dhe parė ndonjėherė.


  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM

   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:15 pm