FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ITALI 2 MOTRA BINJAKE NDERROJN ROLET ARRESTOHEN PER MASHTRIM

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ITALI 2 MOTRA BINJAKE NDERROJN ROLET ARRESTOHEN PER MASHTRIM

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Oct 04, 2008 12:00 am

  Itali
  Binjaket qė ndėrruan rolet arrestohen pėr mashtrim

  Njė grua italiane, e cila punonte si gjykatėse me kohė tė pjesshme, por edhe si avokate, mendoi tė zėvendėsohej nga motra identike nė gjykatė, nė mėnyrė qė tė ishte e pranishme edhe nė njė gjyq tjetėr e tė mos humbiste ditėn e punės. 54-vjeēarja nga Italia veriore tani akuzohet pėr mashtrim dhe do tė gjykohet nė janar. Njėra prej binjakeve, e identifikuar si Gabriella, punonte si avokate, por ishte edhe gjykatėse me honorare, njė pozicion qė ėshtė krijuar nė ndihmė tė gjykatėsve tepėr tė zėnė. Kur Gabriella u thirr tė zėvendėsonte njė gjykatės, ajo dėrgoi motrėn Patrizia qė tė ishte e pranishme, ndėrsa vetė shkoi nė njė tjetėr gjyq.


  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM

   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:21 pm