FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SI MENDONI KORRUPSIONI NE SHQIPERI ESHTE NE ULJE

  Share

  Sondazh

  SI MENDONI KORRUPSIONI NE SHQIPERI ESHTE NE ULJE

  Totali i votave: x
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default SI MENDONI KORRUPSIONI NE SHQIPERI ESHTE NE ULJE

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Oct 02, 2008 11:44 pm

  UN THEM SE PO


  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI MENDONI KORRUPSIONI NE SHQIPERI ESHTE NE ULJE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 04, 2008 10:57 am

  nuk e di se car eshte korrupsioni por me qe the ti po Sajmir jam me ty lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI MENDONI KORRUPSIONI NE SHQIPERI ESHTE NE ULJE

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:45 am

  eshte ne ulje te madhe, dhe i lumt ksaj qeverie se per here te pare mbas 17 vjetesh demokraci po na lavderojne se gjithmon na shanin

  Sponsored content

  default Re: SI MENDONI KORRUPSIONI NE SHQIPERI ESHTE NE ULJE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:57 pm