FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  JETON AKOMA EDHE PSE JA NGULEN THIKEN NE KOKE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default JETON AKOMA EDHE PSE JA NGULEN THIKEN NE KOKE

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Oct 02, 2008 11:12 pm

  Mbijeton edhe pse ja ngulen thiken nė kokė. Dritėgjati nuk bėhet dot dritėshkrutėr. Kjo thenie shqiptare vlen mė sė miri pėr rastin anglez qė po cudit botėn. Kjo ėshtė radiografia shokuese qė i ėshtė bėrė njė djaloshi britanik dhe qė ka bėrė bujė nė sajtet e huaja. Madje njė prej sajteve italiane online paralajmėron para publikimit tė fotove se pamjet janė shokuese dhe mund t’i prekė shikuesit.Ngjarja ka ndodhur ne tetor te vitit 2007., kurse fotot publikohen pas rreth nje viti. Thika e ngulur nė kokėn e djaloshit 15 vjecar ishtė 13 centimetra dhe ishte ngulur thellė nė kafkė deri sipėr veshit. Ai u dėrgua me urgjencė nga dy shokėt e tij nė spital nė gjendje tė rėndė, por gjallė. Sic thonė miqtė e tij, djali ėshtė qėlluar me thikė guzhine nga njė grabitės nė njė supermarket nė jug tė Londrės. Radiografia e kryer para nje viti ne Scotland Yard dhe rrėfen se vėrtet thika ėshtė ngulur nė nj thellėsi tė madhe, por cuditėrisht nuk kishte prekur asnjė nga organet vitale tė djaloshit. Sot djali gėzon shėndet tė plotė. Por, sic shtojnė mjekėt, kjo mrekulli mund tė ishte shuar nė cast, nėse ndonjė nga miqtė qė e dėrguan nė spital do hiqte thikėn nga koka nė momentin e goditjes. “Kjo do kishte shkaktuar vdekjen e menjėhershme”, thanė mjekėt.


  Edituar pėr herė tė fundit nga Sajmiri nė Sat Oct 04, 2008 11:25 pm, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: JETON AKOMA EDHE PSE JA NGULEN THIKEN NE KOKE

  Mesazh nga stela prej Thu Oct 02, 2008 11:22 pm

  na rrenqethe mishin saime, do na dali ne enderr apo nuk eshte nate tani... kiss

   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:30 pm