FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  PER NJE ARKE ME BIRRE SHET TE DASHUREN

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default PER NJE ARKE ME BIRRE SHET TE DASHUREN

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Sep 18, 2008 8:38 pm

  Njė gjerman dėnohet me tre vite burg, sepse ia shiti partneren fqinjit pėr njė arkė me birrė. Marrėveshja e ēuditshme mes 39-vjeēarit nga Hersfeld-Rotenburg dhe fqinjit tė tij 60-vjeēar, u zbulua kur gruaja 32-vjeēare i tha policisė pėr kontratėn. Gjykata nė Fulda vendosi se gruaja ishte detyruar nga i dashuri i saj i dehur tė jetonte nė shtėpinė e fqinjit pėr disa javė. Fqinji i paguante njė arkė me birra pėr ēdo ditė 39-vjeēarit. Fqinji u dėnua me dy vite burg dhe 2 mijė euro kompensim viktimės.

   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:25 pm