FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  BANGLADESH VDES FEMIJA ME 2 KOKA

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default BANGLADESH VDES FEMIJA ME 2 KOKA

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Aug 28, 2008 3:29 pm

  Rreth 150 mijė besimtarė hindu janė mbledhur pėrpara njė klinike nė Bangladesh dhe insistojnė tė shikojnė fėmijėn me dy koka. Pėr ta, fėmija i cili quhet “Kiron” ėshtė “rimishėrim i njė hyjnije”. Policia ka marrė nė mbrojtje fėmijėn dhe nėnėn e tij. Doktorėt thanė se fėmija kishte njė stomak dhe se ushqehej normalisht nga tė dyja gojėt. Fėmija ka vdekur sot pasi familja nuk pati tė ardhura qė tė mjekonte fėmijėn nė njė klinikė tjetėr.

   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 3:07 pm