FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KONSUMON NJE LITER VAJGURI NE DITE 17 VJECARJA NE INDI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KONSUMON NJE LITER VAJGURI NE DITE 17 VJECARJA NE INDI

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 27, 2008 12:40 pm

  Zakonet e pazakonta tė tė ngrėnit janė kthyer nė objekt diskutimesh nė gjithė vendin ku jeton. Banita Behera nga fshati Simulia, konsumon vajguri sikur tė ishte ujė. Ajo kthen 500 ml vajguri nė njė vakt dhe njė litėr nė ditė. Ėshtė vetėm 17-vjeē dhe pija e preferuar ėshtė sapuni i lėngshėm. “Nuk pi vajguri qė tė bėhem e famshme, por mė pėlqen shija e kėtyre gjėrave. Mė pėlqen mė shumė qė biskotat t’i shoqėroj me vajturi se sa ēaj”, thotė Banita, studente nė Soro. Prindėrit e saj thonė se zhvilloi kėtė anomali nė tė ngrėnė 10 vite mė parė. “E dalluam qė konsumonte vajguri kur llambat dhe fenerėt boshatiseshin”, thotė babai. Deri mė sot nuk ka asnjė problem nė shėndet.

   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:30 pm