FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  TREGIME EROTIKE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 33
  Registration date : 17/04/2008

  default TREGIME EROTIKE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Apr 20, 2008 2:33 pm

  NQS SE KENI
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: TREGIME EROTIKE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:52 am

  Adiii dhe Sajmir na tregoni na i gje!
  avatar
  Hektori
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 6
  Registration date : 12/10/2008

  default Re: TREGIME EROTIKE

  Mesazh nga Hektori prej Sun Oct 12, 2008 10:29 am

  shkova ne biblotek te fakultetit me shoqen me te ngushte .Pasi se pat vend shkum ne katin e katrt ne nje sal qe mshilej nga pas dhe hym aty me qelim qe te msojm.pasi vajza N ishte shoqe imja dhe e respektojsha pa mas mua personit N as qe me shkonte ne menje se do te ndodh nje gje e papritur per mua.u ulum ajo kishte te veshur nje fustan te shkurte qe gati bregt ju dikshin gje qe e vrejta pasi u ulum ajo u que ne kembe dhe shkoj te dera dhe e mbyli deren me fal i thash pse mbyl por ather verejta nje fustan te shkurter ne trupin e saj te cilin e deshi dhe para meje ishte nje sken te cilen se prsisja nga ajo ishte me te vertet e bukur dhe magjepse por e respektoja dhe ajo ashtu lakuriq ne pjesen e poshteme me afru e me tha (x person) te dua te dua te ndij ate tarakun tend dhe te shoh se qfar q... je e un si balashyt i thash me fal veshu te respektoj dhe te konsideroj shoqe ajo me qerndronte pran me afroj vithet e saj ngat gojes sime dhe me tha te lutem ahh te lutem te dua ,dhe me afroji veginen e lagur ktu ja ktu me kapi ne kok dhe me afroj vaginen por un i largova pasi e kontroloja vetn penis im rinte fare i qet u qova i thash degjo te lutem mos me ngacmo je shoqe imja ma qiti doren ne goj dhe me dha te kuptoj te mos flas me kapi per penisi i hapi syt dhe me tha mos je steril stu paska qu veshu i thash sdu te bje asgje te kam shoqe veshu i thash dhe shkova te dera dhe hapa deren dhe dola dul edhe ajo pas meje tash e veshur dhe me shikonte tue hecur pran meje dhe me tha , a mos je steril un i thash jo sjam steril por te konsideroj shoqe .Eh ska shoqe ka vetm dashnore dhe un ket senin se baj per se rani qka ke mendua ti se un vij vetm eh sa me msua ti me pelqen ti me pelqen menyra e te hecurit e di e hetoj se je i mir por ti qenke i pa aft me be at pun .Me erdhe inat dhe i thash ani eja te shkojm dikah shkum ne banes te saj .Si hym brenda ajo leshoj roletnat un u desha dhe ajo u desh dhe filum paraloj me prekte ne penis penisi me rinta qet e kontroloja veten ja thithesha vaginen me epsh pasi un e adhuroj sex oral penisi im nisi te me explodoj dhe ajo ma kapi ne goj un asaj ne vagin gjuhen ajo nga knaqsia me shtike ma fel e ma fel ne goj dhe me kapke per flokesh dhe ashtu nje nje or pas nje ore paraloje me shtriu ne dysheme dhe me hypi permi dhe kercente ne te eh menzi e maja spermen dhe un ateher ate e kapa dhe e shtrina dhe ngadal se ajo shkonte me tempo te shpejte ja shtihs aher ne vagin her ja silsha penisin reth vitheve qka i pelqej jashte zakonisht shum de ngadal ashtu her un mi te her ajo mbi mua dhe ndrum poz dhe i hyra nga pas e ne vaginen e nxehur tej mase mua penisi vetm sa se me kish explodu me shtyri u ul ne gjun dhe e ejakuloj penisin tim ne goj ah sa bukur i thash ashtu mos te hy deri ne detaje deri ne mengjez pa da me te vrtet i ka pas syt e bukur trupin e mir e veginen eh si lokum e embel dhe e langet shum e nxeht dhe sex deshiroja tja maja ten naten ne goj ate vagin te embel dhe te mir me nje arom shum te mir.

  Sponsored content

  default Re: TREGIME EROTIKE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri May 25, 2018 2:20 am