FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  PESE GABIMET QE FEMRAT BEJNE NE BISEDE ME PARTNERIN

  Share

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: PESE GABIMET QE FEMRAT BEJNE NE BISEDE ME PARTNERIN

  Mesazh nga melissa prej Fri Sep 19, 2008 1:03 am

  edhe un shaka po beja lol se po flisni vetem per femrat nuk keni nxjerr asni teme per burrat
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PESE GABIMET QE FEMRAT BEJNE NE BISEDE ME PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:47 pm

  e pra car racismi eshte ky dhe vetem femrat po shani?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PESE GABIMET QE FEMRAT BEJNE NE BISEDE ME PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:40 am

  po pra se femrat gabojne harrojne se jan martuar dhe duhet me i bo izmet marteses
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PESE GABIMET QE FEMRAT BEJNE NE BISEDE ME PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 6:10 pm

  martese nuk domth qe j ne burg vete qe nuk ke aq liri se sa kishe single!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PESE GABIMET QE FEMRAT BEJNE NE BISEDE ME PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:18 am

  shum me frik ke me u martuar moj goce.... mos u tremb se djali do te qelloj i mire por po u martove me grek po e humbe fare veten tende lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PESE GABIMET QE FEMRAT BEJNE NE BISEDE ME PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:18 am

  MDR71 Te ka zuar frika se mos martohem me grek adiii?
  mos ki frik se ne qoftese martohem dikur do martohem me Spanjoll lol3

  Sponsored content

  default Re: PESE GABIMET QE FEMRAT BEJNE NE BISEDE ME PARTNERIN

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:55 pm