FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  EGJIPT 27 VJECARJA LIND 4 QUNA E 3 VAJZA

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default EGJIPT 27 VJECARJA LIND 4 QUNA E 3 VAJZA

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 10:31 pm

  Egjipt, 27 vjecarja lind shtanjakė, 4 cuna, 3 goca
  Njė lindje e rrallė regjistrohet nė Egjipt. Njė grua 27-vjecare ka lindur shtatėnjakė, 4 cuna dhe 3 goca, me operacion cezarian. Gruaja nė fakt ishte shtazėnė me 9 foshnja, por dy prej tyre vdiqėn gjate lindjes. Tani cifti i ri ka gjithsej 10 fėmijė


  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: EGJIPT 27 VJECARJA LIND 4 QUNA E 3 VAJZA

  Mesazh nga melissa prej Fri Oct 10, 2008 7:46 pm

  bobo fabrike paska qene ahah!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: EGJIPT 27 VJECARJA LIND 4 QUNA E 3 VAJZA

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 1:18 am

  mos te qelloft nje grua si ajo...; se te la fukara gjith jeten lol! lol! lol! lol! lol!

  Sponsored content

  default Re: EGJIPT 27 VJECARJA LIND 4 QUNA E 3 VAJZA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:40 pm