FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  BLEN MAKINEN ME 16 FUQI TE MBUSHURA ME MONEDHA

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default BLEN MAKINEN ME 16 FUQI TE MBUSHURA ME MONEDHA

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 7:03 pm

  Njė burrė hyri nė njė dyqan makinash dhe bleu njė kamion. Ai nuk e pagoi as me kartė krediti dhe as me cek, po me para nė dorė, ose mė mirė monedha nė fuēi. James F. Jones hyri nė zyrėn e shitėsit, Jake Sweeney, vuri nė dysheme 16 fuēitė me monedha dhe tha: “Dua atė kamionin “Chevy”, duke treguar automjetin e kuq gjysmė toni “Chevrolet Silverado”. Stafi i shitjeve nuk i besoi syve, por Jones, nga New Miami ishte shumė serioz, ai kishte 8 mijė dollarė monedha me vete. Jones, 70-vjeēar thotė se gjithmonė i mbante paratė personale nė monedha, pasi s’kishte besim nė bankat. “Paratė e letrės do digjen, por monedhat janė tė forta”, thotė ai.

   Ora ėshtė Sun Jul 22, 2018 7:28 am