FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Share

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga melissa prej Sun Aug 31, 2008 3:34 pm

  po ku ta gjej moj e shikon qe e ka len bosh ktu pa pergjigje se ska ku ta gjej burrin perfekt
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:42 am

  ndigjoni ketu ju dyja burri ka me shum perfektesi se femra me dashte femra burrin e bon yll dhe me shume...por gruaja don me luftu ne heshtje per disa gjona qe i thojne te tjeret apo i mendon vete

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga melissa prej Fri Oct 10, 2008 7:18 pm

  po shiko ore meqe jeni perfekta ju spo keni nevoj me ju bo femra yll juve se ju po thoni qe jeni perfekt kshtu qe perfektsis se cfar ti shtosh me Very Happy nejse ngajher po ngajher jo jeni qe mos tu mbetet hateri me mire te themi me hane jeni !
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:02 am

  ju perfitoni nga besimi yne dhe zemergjonsia jone, se po ti keni edhe ju keto vertyte cdo gje shkon perfekt bravo lol! bravo

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga melissa prej Tue Oct 14, 2008 12:58 am

  nuk e di jo se kush perfiton heheh hera e pare qe degjoj zemergjer ju ? upuupuuu jovan bregu ju kujtohet ahaha
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 1:56 am

  ha ha ha ha e kam pare jovan bregun por edhe ai zemer gjon ishte se donte me i martuar te tjeret lol! lol! lol! (per interesa te veta) lol!

  Sponsored content

  default Re: A EKZISTON GRUAJA PERFEKTE O BURRI PERFEKT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 3:06 pm