FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Share
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:48 pm

  kur je singel eshte bukur se ske tjter siper kokes dhe mund te besh car te duash lol2
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:22 am

  me mire singel ..por gjithmon si mbas moshes
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:22 pm

  sigurisht! ne moshen time me mire singel! por ne moshen tuaj?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:33 am

  po edhe timen moj se .....se kam edhe ca kohe per martese
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:57 pm

  sa koh? nje muaj dy? lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:28 am

  jo mi lal don me martuar mua...???prit pak se ka edhe pak vite kohe lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:25 am

  jo mo ska gje!
  por ti deri tani na thoje qe deshe me u martuar sa me shpejt dhe tani ndrove mendje! car u be?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:23 am

  por. po te rrish me ty..??? te len pa martu... pa fejuar.. lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:12 pm

  por ne jemi SHOK kshu qe sta kam fajn un qe nuk martohesh ti!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:12 am

  po pra por ti ma ke bo martesen gogol dhe une kam frike me u martuar tani lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:34 pm

  MDR56 u ckam bere! eshte e mire martesa! ti je bur per martese! shko dhe martohu lol2
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:53 am

  jo mi ..nuk martohem une se ti na ke shtire friken ke thone se martesa eshte skllaveri lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:37 pm

  jo jo! car te bej un qe ta ndroj ty mendimin dhe te martohesh??
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:18 am

  ke mjaft te bosh lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 10:05 am

  po ta dhash japonezen meqe e pranove ska problem tani! do martohesh!skam qar te bej un mo!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:45 am

  me mire singel se me ate japonezen tende lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:31 am

  cu be me ate? nuk te pelqehu?
  apo ajo ste donte ?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:39 am

  jo... me tha se ti po vazhdon me chrysan..dhe nuk dua te hyj ne mesin tuaj lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:36 am

  mos genje! un besoj ti i the budalliqe dhe e bere gocen me hikur! Evil or Very Mad
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:11 am

  jo sesht e vertet, une si kerkova me bo dashuri asaj, ajo tha mos i fol chrysas, dhe bojm dashuri bashke....... une i thash se nuk rri dot pa i folur......ajo iku pastaj lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:58 am

  ua po pse nuk i bere mo! se ti po na can koken qe do te besh dashni dhe tani qe kishe rastin nuk bere lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 3:53 am

  po nuk pranoj ajo mooooooo, me tha se ke chrysan lol! lol! (biles me tha se chrysa eshte goce e keqe qe me solli te ty)
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:50 am

  lol!
  nje femer nuk thot kur qe nje femer tjeter eshte e keqe e shan me fort! prandaj se besoj se e tha ajo! ti e the qe ta largoje!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 2:04 am

  po pra nuk me pelqeu se nuk qeshte si ti lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:17 am

  por ti thua qe un nuk qesh fare! gjith genjeshtra je lol!

  Sponsored content

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:16 am