FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Share
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 2:01 am

  d.m.th.. sa je e fejuar e don pastaj kur te martohesh te merzitet.....!!!! bukur mendoni ju grate.
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:11 pm

  po ashtu eshte dhe vet buri merzitet! ke per ta par kur te martohesh lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:52 am

  po pse eshte merzit mami jot me babin tat....lol lol lol apo ata ta mite......???? do ti pyes
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 1:07 pm

  un jam goc e mire dhe nuk i pyes! por gjerat ishin ndryshe para ca vite dhe tani jan ndryshe!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 2:58 am

  po mire po e lejme me mire singel...deri sa ti pysim prinderit a jan merzitur me njeri tjetrin..(e ke rradhen ti pyasesh ti...se un i kam pyetur disa here per gjona te tjera...lol lol lol )
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 3:59 pm

  un i pyta dhe me than qe sduet te mar shembull nga ato por te bej car te det zemra ime lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 1:58 am

  e po mire rri singel se eshte ma mire njehere pernjehere
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:31 pm

  po e di! sa me singel je aq me shum mund te besh!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:20 am

  po normale eshte kur je singell bon cfar te duash ...se po u fejove ose u martove......ska mo...tek shpia e puna...lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 12:48 pm

  ke ngelur ne vitet e kaluara ti!!!!!!!!!! qar vetem shpi e pun? ka dhe gjera te tjeraaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 3:39 am

  u pa puna do rri edhe une singelllllllllllllllllllll
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 2:05 pm

  jo mos na e be kte se na vra zemren! Sajmiri eshte bindur me te gjet nje doc te mire se thot qe ti shkon e gjen grat e shtete te tjera kshu qe ai do te gjej nje nga usa qe ta kesh afer
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 6:06 pm

  pse ke fol me sajmirin per kte pune....??? sa te poshter doni me bo suprajz lol lol lol nuk dua nuk dua mos e sillni kot se do ja kthej mbrapshte...
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:47 pm

  lol! por ne tani e kemi nisur per me ardh sna be zemra me e merzit qe nuk e pranon!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 3:03 am

  ......pa dale njehere ...kush eshte......????????????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:31 am

  e quajn Monica e njef?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:32 am

  me mire singell se ate monike qe se njoh qe vetem dy shkronja ka te ngjashme me ate qe njoh
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 1:21 pm

  por eshte e bukur mo! edhe shume sexy dhe ka emer dhe shume te bukur! porosi per ty e bem! dhe tani nuk e do car te bejm tani??????
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:40 am

  po sex esht ajo qe kam pare...por cfar sexi bon ,,,nuk e di...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:38 pm

  Por ku di un se car sexi ben ajo sjam lesbike qe ta kem provuar lol! pyt na nje nga burat e forumit lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:40 am

  po jo te keqen se e pata per ty ishe sexi dhe ne foto e kishe te shkruar ....(jam sex.)
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 8:13 pm

  jam sexy edhe mund te kem shkruar lol2 kurse jam sex jo se besoj!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:40 am

  po asaj nuk i dihet duhet me te pare njehere une dhe te them taman a je sexi apo jo...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 10:48 am

  nuk ngelem tek opinioni i njerit prandaj ska nevoj me me par qe tma thuash MDR71
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 3:07 am

  po nuk po te shoh moj jo .......me mire singelll se nuk shifet asigjo...lol lol lol

  Sponsored content

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:11 am