FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 5:04 pm

  ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR ????????????''
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:20 am

  SINGEL..... PU PU PU THUAJ ME MIR BUDALLA.. SE SKE ME KE NGATERROHESH.....LOL LOL LOL LOL LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:40 am

  me mire ne lidhje! Ne qoftese je i Fejuar eshte e njejta sikur i martuar! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:55 am

  I MARTUAR POR TE JET PERFEKTE......LOL LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:49 am

  me duket se martesa prish dashurin
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:12 pm

  ME MIRE SINGEL
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 4:13 am

  po mir mor po rrim te dashuruar per nja 10 vjet pastaj martohemi......
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:04 am

  na thot Sajmiri me mir single dhe vitin tjeter na martohet! lol! lol!
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Aug 21, 2008 10:11 am

  po je me rehat singel chrysa Very Happy
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:23 am

  po rri urte o sajmir... mezor qe ju mbush mendja me u fejuar me mua....ti thua me mire singel...
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:06 pm

  shi ky icik ti thuash dicka e beri fakt te kryer! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:34 am

  po ti nuk the icik por ke then shum.....e si mos ta mar per realitet....???
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:27 pm

  jo nuk thash as shum as pak por ti i mer si te duash dhe ato qe do ti!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:30 am

  jo jo nuk mar vetem ato une jam i hapur per cdo gje....po ti nxitohesh....!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:13 pm

  nuk u nxitova!

  we are singles who are singing tonight! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:06 am

  po nganjehere ju me fjale te bukura doni me i mbylle gjerat shpejte
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:54 pm

  Razz por ngaqe jemi te zgjuara prandaj dim ti hiqemi nje bisede qe na ven ne biseda te veshtira lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:13 am

  po kam thene per biseda sja mer njeri per te tjeta jemi ne
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 9:07 am

  lol! jo dhe per te tjerat ne jemi me te shkathta se ju!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 3:02 am

  martuar......;;; dihet cfar te tjerash.....lol lol ju mendoni si ta genjejm burrin qe te na doj me shum lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:10 am

  SINGEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:55 am

  MARTUARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR............JOU
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:39 am

  FEJUARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR 100% SE SA MARTUAR
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:39 am

  po si fejesa dhe martesa nje jane........mos bertit se une fola me te vogel
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 11:54 am

  jo me mir e fejuar se je me in love se sa kur martohesh! kur martohesh pastaj kujton se tjetri eshte i joti per jet dhe nuk kujdesesh

  Sponsored content

  default Re: ME MIRE SINGEL O I FEJUAR APO MARTUAR

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:44 pm