FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Share
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:35 am

  jo ajo me thot i love you the me puthe pastaj ia kthej une lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 6:14 pm

  aha ok! atehre mir e ke buskuqin se grat vejn shume buskuq! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:14 am

  po por une i them ta heqin para se te puthen me mua lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:20 am

  dhe ka femer qe e heq buskuqin? se besoj! ke gjetur grua te vecant mesa duket!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:29 am

  jo ...thash kur te ulet me bo sex me mua do ta heqi...kur te mbaroj e ven prap lol! pastaj me vete i merni ju ato te shkreta
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:07 pm

  lol! lol!
  por car te bejm duhemi me ven buskuq! qar ta lejm ne shpi!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:19 am

  po pra, se ato ju zbukurojne pak. ju bojne qe tju duam neve lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:29 pm

  njeriut te zemres time do ta therisja zemer lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 3:00 am

  njeriut te zemres time do i therrisja xemlaaaaaaaa lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:33 pm

  njeriut te zemres do ta therisja....mmmmmmmmmmmmmmm..............(thinking)............(stop thinking)...............................my love por nuk shkon shume ne anglisht se sa ne greqisht lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:29 am

  njeriut te zemres do ti thoja xemla ime eja afer meje lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 10:01 am

  njeriut te zemres do ta thrisja ca her dhe me emrin e tij! se ne qoftese e thras ne ruge zemer do kthehen dhe burat qe kan dhe ato lidhje dhe do behet ngateres lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:51 am

  njeriun e zemres do e therras ku je shpirti... hajde xemla... hajde moj shejtonke.. lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:28 am

  por ne qoftese e theres shejtonke ajo do nxefet dhe do te japi nje shpull lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:44 am

  po ska gjo se ashtu ka stilin e te dashuruarit ajo lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:28 am

  lol! jo mo se ke kuptuar mire! e shikon ti se di fare ne karakter ate dhe thua qe e do nuk besoj se kjo eshte dashuri!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:18 am

  xemla...shprehu lirshem lol! lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:54 am

  wos_armee_118 789_gif
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 4:14 am

  JO KAQ E EGER BEHU ME E MIRE VETEM PERQAFIM
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:45 am

  perqafim ti kerkosh nga e dashura jote se nga shoket kerkohen wos_armee_118
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 2:10 am

  ... xemlaaaaa mos bo ashtu se te shofin te tjeret dhe thon cfar i bon kjo keshtu. lol! lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:12 am

  te dashurin do ta thrisja sunny
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 2:42 am

  kurse une te dashuren do ta therrisja flower
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:28 am

  un te dashurin do ta therisja king
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 6:00 pm

  njeriun e zemres do e therrisja queen

  Sponsored content

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:13 am