FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Share
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 3:52 pm

  lol! he se na bere me ken turp lol! Embarassed
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 2:09 am

  ti kanis sagapo chrysa
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:13 pm

  kala eimai adiii kai mhn les tetoia giati den se pistevw lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:31 am

  ah nuk kuptova gje sagapo chrysa
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 12:42 pm

  ohhhhhh adiiiiiiiiiiiiiiii nuk me digjon pse????????????????????????????
  sme do o bur por beson qe me do lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 4:10 am

  thua ti por cfar them une...???
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 1:58 pm

  ti thua! ke te drejt Krisa nuk te dua! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 6:14 pm

  jo jo jo .... ti mundesh me shkruar cdo gje eshte e drejta juaj por jo te nderhysh ne mendimin tim ...mendimi im mbetet i imi.
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:39 pm

  mire mire! por do te ndryshohet mendja se do njofesh nje femer qe do duash me e martuar lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 3:12 am

  ti don me me lan pa martuar per nje kohe te gjate
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:21 am

  jo o shok se nuk dua te lej pa martuar!
  te thash qe me Sajmirim po te nisim nje nuse por ti nuk e do qar te bejm neve?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:41 am

  NUUUUUUUUUUUUUK DUAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..E MOREEEEEEEEEEEEEEEE VESH APO JOOOOOOOOOOOOOOO
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 1:10 pm

  por se kuptoj se ti po na mer koken me na thon qe do te martohesh e te besh dashni dhe pastaj kalamaja dhe tani qe ta sjellim ne pjat nuk e do confused

  Smiley-IPB-95 BanDoves Bebe14 Bebe43
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:49 am

  po kjo me kta dy japonezet kush eshte.....?????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:30 pm

  ku i shikon japonezet ti mo?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:47 am

  po njihen japonezet ...nuk i shef femijet me bisht ne koke....???apo se ke iden si rrine japonezet...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 8:03 pm

  Po japonezet jan te tuat se te gjeta nje gru japoneze lol2
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:48 am

  oh thx..por nuk kam debules per japoneze ...por per shqipetare
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 10:10 am

  por ka lindur ne shqiperi! kshu qe behet dhe icik shqiptare apo jo?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 3:13 am

  nuk ka japoneze qe te ket lindur ne shqiperi.....une vetem shqipetareeeeeeeeeeeee
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:38 pm

  ka ka ca japoneze qe kan ardh prinderit ne shqiperi dhe jan lind atje!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:28 am

  njeriut te zemres do ti therisja zemra ku je...??(nuk ka japoneze por kineze)
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:16 pm

  un kam par balle_gif
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:42 am

  njeriun e zemres; kiss
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:51 pm

  o adii me buskuq e puth njeriun e zemres ti? lol2

  Sponsored content

  default Re: SI I THERRISNI NJERIUT TUAJ TE ZEMRES

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:37 pm