FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ..atdheu ...

  Share

  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 32
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:31 pm

  SA PO ME MUNGON SHQIPERIA

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 1:52 am

  ME MUNGON SHUM SAJMIR POR CHRYSA NUK PO SHPREHET FARE ESHT BO GREKE LOL LOL

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:49 pm

  Kam hikur e vogel nga andej prandaj! por mua sme mungon shqiperia por njerzit qe kam len mbrapa! se shqiperia nuk eshte toka por njerzit dhe mua ato vetem me mungojn!

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:23 pm

  ku te bie mendja ty moj per atdheun...!!!!lol me mungon shum atedheu

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:00 pm

  shi shi ky!vetem qe te me mohoj
  Razz Razz

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 1:48 am

  ATDHEU ESHT I LUMTUR SE SOT CHRYSA MBUSH 18 VJECE.. GEZUAR U BEFSH 100 TE TJERA

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:15 am

  FALEMINDERIT SHUME ATDHEUT!!! EDHE TY ADIII! PO U LODHE ME MU URU O BUR!

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:34 am

  POR CFAR TE BEJM NGA LARG VETEM PO TE YROJM SE KTE KEMI NE DORE...... TE ISHE AFER DO TE ......????

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:29 am

  te...???????????????? me puthje?

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:06 am

  po mor po .....ate me dhune te tjerat me deshire. lol lol lol

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:52 am

  kush te tjer? po presin dhe te tjer ne radh qe ti puth? Exclamation Exclamation Exclamation

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 1:56 am

  po jo moj goc meso shqip..... thashe mbas puthjes cfar vjen...........!!!! vjen deshira per ..........???

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:34 am

  nuk di ti me fol shqip edhe ma ven fajn mua! mbas puthjes vjen nje hug! lol!

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 22, 2008 3:33 pm

  Atdheu im je dhe do mbetesh ne zemren time me mungon shume sidomos kurbini vendi ku linda dhe u rrita!Very proud to be Albanian very praud l am from Kurbini!

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 4:08 pm

  A se dija qe Kurbini ishte vend! Sajmir dhe ti nga Kurbini je?

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:06 am

  sa mire tani u bone 18 vjece po don me u bo atdhetare meso meso se duhet te dish per atdheun se te dashurin tend e ke atdhetare,... lexo ndonje liber per atdheun.... jo vetem per dashuri se ato i din te te gjitha e di un.......lol lol lol lol

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:12 pm

  po po pres ty te me mesosh1

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:05 am

  fol se sinqerisht te ndihmoj se ke nevoje....nuk dua qe ti te harrosh kombin tend

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:48 pm

  po he pra na thua na i gje nga istoria shqiptare qe te mesoj!

  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 32
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 10:48 pm

  PO CHRYSA JAM NGA KURBINI LACI

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:09 am

  une nuk munde te shkruaj roman tani por te ndihmoj me leksione dhe te them ku te hysh e te lexosh per historin e atdheut tone te dashur

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:24 pm

  e po spo shikoj na i adres ?????????????!!!!

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 2:57 am

  po futu ...www.albasoul.com dhe hap faqen ku lexon histori ...aty meri me rralle duke lexuar

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 8:40 am

  jan shume texte te medaja dhe portoj me lexoj lol! i ka fjalet dhe te veshtira!

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:42 am

  e po mos kerko mo per atedheun se nuk je e interesuar

  Sponsored content

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri Feb 24, 2017 12:04 am