FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A MUND TE KTHEHET MIQESIA NE DASHURI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default A MUND TE KTHEHET MIQESIA NE DASHURI

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 4:53 pm

  SI MENDONI A MUND TE KTHEHET NJE MIQESI NE NJE DASHURI???
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE KTHEHET MIQESIA NE DASHURI

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:24 am

  PO KTHEHET POR ZDUHET KEQKUPTUAR KJO
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE KTHEHET MIQESIA NE DASHURI

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:37 am

  PO KTHEHET ESHTE E VERTET DHE BESOJ SE KJO DAHSURI ESHTE EDHE ME E FORT!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE KTHEHET MIQESIA NE DASHURI

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:59 am

  PO SE NJOHIN ME MIRE NJERI TJETRIN
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE KTHEHET MIQESIA NE DASHURI

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:45 am

  kur the qe mos te keqkuptuar qar deshe me then se se kuptova?
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: A MUND TE KTHEHET MIQESIA NE DASHURI

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:15 pm

  MUND TE KTHEHET EDHE ESHTE NJE DASHURI SHUM E PASTER
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE KTHEHET MIQESIA NE DASHURI

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 4:09 am

  zduhet me u keqkuptu nga te dy palet ... se esht me mire se me pare kan bo muhabet me lirshem dhe keshtu njohin njeri tjetrin me mire

  Sponsored content

  default Re: A MUND TE KTHEHET MIQESIA NE DASHURI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:08 am