FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Share
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:51 pm

  por nje dashuri ne largesi mund te rezistoj ne qoftes eke te dashurin/en per nje far kohe larg dhe pastaj e ke afer! ne qoftese e ke larg gjithmon si mund te rezistoj ajo dashuri?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:21 am

  dashuri ka ne largesi por nuk munde te qendron shum gjat
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:22 pm

  perfect10 perfect10 perfect10 perfect10
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:32 am

  po dihet vleresimi.....eshte realitet qe nuk munde ti shmangesh
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:57 pm

  ashtu eshte! dhe eshte mire kur e kuptojn qe te dy anat!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:27 am

  anas detit i palare...anas detit i pa takuar dhe dashuruar lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:26 am

  car do te thuash lart! apo te ka zyer mendja per vjersha tani!lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:21 am

  jo moj jo ...po qaja hallin qe jemi large..ti ne breg te detit egje dhe une ne breg te oqeanit atllantik
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:12 pm

  aha! por ska gje dhe ti se nje det na nda lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:10 am

  po pra po qenka i madhe shum ky dete , dhe ju ka bo mosbesuese...... lol!
  avatar
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga stela prej Sun Sep 28, 2008 1:38 pm

  po reziston nese partneret duhen, sepse sic thone largesia i ndan dashuria i bashkon...
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:09 pm

  perfect10 perfect10
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 3:05 am

  po praaaaaaaaaaaaaaa por.ajo dashuria i bashkon the ti stela lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:28 pm

  por i afron dashuria por jo per jet te jen larg!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:33 am

  po pra ....per pak kohe te jen larg jo shum se nuk i durohet femres dhe te tradheton.... lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 9:58 am

  e po per pak kohe kam then dhe un qe dashuria mund te behet me e fort!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:53 am

  po pra se mezor e pret te vije..qe ti hudhesh ne qafe.... lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:27 am

  sa i poshter! nuk mund ta dish se si do reagoja me qe as un se di! lol! pastaj un skam dashuri nga larg! as ti nuk ke! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:47 am

  une e di se sa ta shofesh do i hudhesh ne qafq dhe do fillosh stilin tend me shpulla deri sa te shfryhesh mire nga malli lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:26 am

  lol! haha jo o bur se po ashtu do ta coja ne spital lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:20 am

  jo mer nuk jan shpulla per spital ato...se ne ato momente nuk ndigjon gjo lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:54 am

  Evil or Very Mad Mad kam dore shume te forte un! dhe nga shpulla e par mund te doje doctor!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 4:15 am

  MOR GJUAJ SA TE MUNDESH SKA PROBLEM VETEM TE SHOF NJE DIT PERPARA lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:44 am

  789_gif mos kemengulllllllllllllllllllllllll kottttttttttttttttttttt
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 2:12 am

  e shikon cfar bon dashuria ne largesi....??? vetem prerje kokash sjell lol! lol! lol!

  Sponsored content

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:21 pm