FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 4:42 pm

  A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI ???????'
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:26 am

  PO KETE E KE GJETUR MIRE PO PYETE CHRYSEN PER KETE SE CFAR THOT........??????????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:35 am

  lol! lol!

  CAR BURA JENI JU QE MA LENI MUA ME U PERGJIGJ! SAJMIRI GJITH MON NA LEN NEVE ME U PERGJIGJ PERPARA KURSE TI KE FRIK ME U PERGJIGJ! FRIKACAK TE 2! lol!

  POR UN SI TRIME DO JU PERGJIGJEM!!!!
  NGA MENCURIA QE KAM MUND TJU THEM ME SIGURI QE NE QOFTESE E KE NJOFUR NGA AFER NJERIN DHE AI/ AJO HIKEN PER NJE KOHE LARG ATEHERE DASHURIJA MUND TE REZISTOJE DHE MUND TE BEHET ME E FORT! POR NE QOFTESE NUK E NJEF FARE NGA AFER TJETRIN DHE NUK DI SE SI SILLET E GJERA TE TJERA TE ZAKONSHME CAR DASHURI MUND TE KET EDHE ATA DO NJOFEN DIKUR APO JO? SI DIHET?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 3:03 am

  ME MORE NE QAFE O SAJMIR ME KTE TEME .......KJO THOT JO.............LOL LOL MBYLLE KTE TEME SE NUK QENKA GJO KJO.....LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:44 am

  lol! lol! lol!
  E miqkuptova icik temens se thash sikur ishte a mund te mbaj dashurija nga larg por e verteta eshte qe mund te ket dashuri nga largsia por smund te mbahet ose te rezistoje eshte e pa mundur!
  Tani po pres pergjigje dhe nga juve
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:18 pm

  BRAVO CHRYSA JAM DAKORT ME TY MUND TE REZISTOJE NESE DY PERSONA DUHEN DHE SKA RENDESI LARGESIA O AFERSIA MUND TE BEHET DHE ME E FORTE NJE DASHURI
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:58 am

  o sajmir ajo don ndihme.. tregoj mer burre se esht ne dy mendje....
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:09 am

  o adiii ti do nje drur se ska me te! sjam me dy mendime por u ngatrova Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:27 am

  po thuaje pra meqe se je me nje mendim.......!!!se na plase
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:02 pm

  e thash pra mendimin tim!car do ta them prap?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:38 am

  po e di pra se nje mendim ke... ke ra ne dashuri me mua....lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:25 pm

  JO po te them!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:34 am

  jo....?????????? eshte e vertet........????????ma thuaj edhe nje here.....!!!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:05 pm

  pse do ta lexosh shpesh? mund ta lexosh nga mesazhi i kaluar! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:10 am

  por me nje here nuk bindem, se ndoshta ke thene nga nervat.,,,prandaj kerkoj ta perserisesh
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:50 pm

  atehere duhet te besh prap pytjen qe te maresh prap pergjigje lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:18 am

  ok ...... a munde te ekzistoj nje dashuri ne largesi.......???????????????????????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 9:03 am

  po ne qoftese e njef tjetrin perpara
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 3:15 am

  ....d.m.th...............??????????????????????????????????????????????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:03 am

  qar dmthn? ta thash gjith ato her! sdo me e besu ndoshta!

  Ne qoftese pershembull ke njofur njeren dhe jeni bashk dhe mbas icike ajo duhet te hiki per nje udhtim per ca koh ndoshta muaj ose vite por e di qe do kthehet se icik dhe do jeni bashk po mund te existoj kjo dashuri mund te behet dhe me e fort ndoshta!
  Por ne qoftese njef njeren nga interneti dhe nuk takoheni ajo nuk eshte dashuri por shoqeri!

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 29, 2008 12:59 am

  PO mundet te rezistoje si jo ne qofte se dy persona duhen prej verteti largesia do ti afroje dhe me teper,ska rendesi se sa larg je rendesi ka sa afer je me zemer me te
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:43 am

  sa bukur flet melisa.... sa keq flet chrysa....
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:46 am

  lol! falemniderit adiii por me duket se dhe melisa po flet per nje dashuri qe te dashurit njifen perpara
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:29 am

  ❤ Arrow edhe mundet po nuk u zgjet shum.....se perndryshe .........????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 12:08 pm

  ah se kuptova fare se qar do te thuash flit me thjesht

  Sponsored content

  default Re: A MUND TE REZIZTOJE NJE DASHURI NE LARGESI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:27 pm