FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Share
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:40 pm

  aaaaaaaaa ate the dhe ti?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 3:06 am

  po ne fakt gjith e thone per here te pare lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:48 pm

  pse heret te tjera car thon?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:34 am

  heret te tjera thojne oh shpirti im... lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 10:13 am

  lol!

  sa budallik! un do thoja gjera tjera lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:54 am

  aman thuaje vetem nje gje cfar do i thoje kur ta boje sex me te
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:38 am

  lol! nuk thuhen ato gjera! se eshte turp lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:50 am

  po he moj thuaje nje te pakten ta dim se si e shpreh dashurin ne sex lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:45 am

  MDR71 MDR71 MDR71 MDR71

  ke te drejt qe do me mesuar se me qe ne sdo bejm sex kur do te mesosh se si shprehem lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:25 am

  po pikerisht qe mos te na ngeli enigem ajo.....thuaje ta dime ta pakten..(se po arritem me bo sex e ndegjoj vete se cfar shprehesh ne ato momente lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 10:07 am

  po jan ca gjera qe duhet te rin sekret!
  dhe pastaj ti sdo ti mesosh kurrrrrrrrrrrrrrrrrr balle_gif
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 4:20 am

  MOR QE DO I MESOJ AJO NUK DISKUTOHET POR DOJA TE DIJA ME PARE SE SI SHPREH ATE GJE NDJEN PER TE DASHURIN TEND NE MOMENTIN QE BON SEX lol! lol! lol! lol! PO PRES TE TREGOSH VETEM NJE SHPREHJE lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 11:02 am

  por ti ske per ti mesuarrrrrrrrrrrrrrrrrr kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr dhe kte e them me 100% siguri! prandaj sduhet me te then1
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 2:17 am

  po ti bon mire me me thon nje sa per ta ditur te pakten se edhe po nuk u takum do mbaj mend ate qe shprehesh lol! lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:29 am

  po pikerisht se sdo takohemi sduhet me te then se pastaj do te behet theksim! lol!

  malvina
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 2
  Registration date : 14/10/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga malvina prej Tue Oct 14, 2008 5:05 pm

  PERSHENDETJE hera e pare do te jete si gjithmone e papare. geek bravo
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 2:53 am

  po po esht e papare se kerkon me shum here te tjera lol!

  Sponsored content

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:54 pm