FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Share
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:33 am

  po mire mos u trembe se nuk boj gjo me zore............ por po te kapa e mer vesh mire se cfar do te boj...lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 2:16 pm

  lol! mire te shofim se kur do me kapesh se sikur shume avash po hecen!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 6:17 pm

  keni te drejte se ashtu esht po te kesh edhe ti te njejtin mendim...duhet shpejtesu se ndryshe e mori lumi kte pune...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:55 pm

  lol! por lumi e ka mar ktu e koh por sdo me e kuptu!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 3:15 am

  ah hera e pare....po ku di une si do shkoj...????lol se ngela vetem endra duke pare..lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:51 am

  lol! shyqyr qe e kutpove~!!!!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:44 am

  PAK DO TI O BURRA JE GATI ME FOLE...LOLOL HERA PARE DO JETE NJE MREKULLI PAS GJITH KETYRE GJONAV
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 1:39 pm

  o adiii me gjitha endrat qe ke par nuk di se qar eshte realitet dhe car jo!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:52 am

  po qorape jena bo....nje here me mere per te dashur...dhe nje here per shok..lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:47 pm

  ste kam mar as i here per te dashur por je ngatru nga endrat!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:49 am

  po mir moj goc mos me thuaj i dashur por i dashur shoku adiii....tjerat i kuptojm vete ne...lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 8:26 pm

  budalliqe do kuptosh prandaj sti them Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:50 am

  po thuaj moj goce ska gjo se nuk them budalliqe..lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 10:58 am

  jo mo jo se ke shpresa kot pastaj!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 3:16 am

  hera pare eshte romantikeeeeeee....dhe duhet te bohet ashtu se ndryshe ska kuptim
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:27 pm

  perfect10 perfect10
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:46 am

  aaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hera pare; Smiley-IPB-194
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 2:05 pm

  mos beni zhurm se adiii po mendon heren e tij te pare lol3
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:41 am

  po me te thon te drejte ishte shume e mire lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 24, 2008 1:17 pm

  te te lejm veteme me e menduar atehere!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:21 am

  hera e pare....???? e ke pare humorin te tirana me veli raden kur thot........((((oooooohhh non bre qu kenaqa)))))) lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:33 am

  nuk shikoj televizor shqip prandaj nuk e di ate qe thua ti!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:32 am

  po hera pare ishte ashtu pra..... lol! se nuk dishim se si eshte
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:20 pm

  a dmth nuk ben gje? vetem sa than shprehjen?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:23 am

  jo mor e bone dhe kur mbaroj tha.....ooooooj none bre ...sa u kenaqa... lol! lol! bravo

  Sponsored content

  default Re: HERA E PARE ROMANTIKE O E SIKLETSHME

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:16 pm