FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Share
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 6:21 pm

  po si me mbron moj ...me thuaj pak me trego pak...lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:52 pm

  shko be sex ti me nje aty edhe pastaj shikojm!lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:55 am

  kam frik prej teje...te fal ti moj....????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:44 pm

  pse do qe te fal! ne a jemi VETEM shok?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:53 am

  po tani qe jemi shoke nuk munde te them se cfar me eksiton te ty.....!!! sa keq qe nuk shprehem dot...ishte nje teme qe kisha deshire me ju pergjigjur
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 8:24 pm

  por sduhet me then se qar te eksiton tek mua por tek nje grua ne general Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:54 am

  ok te ty me eksiton.....sikur te isha nje te shtune te ty te gjeja ne gjume dhe te ledhatoja deri sa tu zgjoje nga gjumi...pastaj.... lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 10:56 am

  obobo adiiiiiiii jomi shok dhe mjaft! skam per tu pergjigj mo ne qoftese me thua kshu gjerash prap Evil or Very Mad
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 3:20 am

  ok...mua me eksiton nje femer qe eshte veshur me te shkurtera dhe te tejdukshme...lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:56 pm

  thash sikur do thoje me fustan! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:34 am

  me eksiton kur vishen me fustan te shkurter...dhe pak gjoks te dale perjashta
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:24 pm

  lol3

  Nje bur me exiton kur nuk veshe kemish ose bluze ;)
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:54 am

  me eksiton kur rrin perballe meje e gateshme per sex
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 2:03 pm

  BEERPULL_GIF
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:46 am

  me eksiton kur vjen e cveshur fare ne krevat lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 24, 2008 1:16 pm

  nuk flej pa roba ne grevat se ben ftot! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:28 am

  mos genje se ti flen cveshur se te ty bon vape shum lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:30 am

  jo ka filluar ftoti ktu! jam me meng te gjata tani!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:37 am

  me eksiton shume kur nje femer nuk mban syntjena dhe mbathje
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:17 pm

  shko ne Moulin rouge se atje do exitohesh shume ti!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:28 am

  po per shoqen duhet me thone se cfar me eksiton te ajo...??? lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:37 pm

  jo se po ashtu nuk eshte shoqe balle_gif
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 3:09 am

  po mire mos te vije shoqia e veshur sexi...se kalon damari pastaj lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:44 pm

  por femer eshte edhe sexi do vishet! prandaj shoku duhet te mbahet!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:39 am

  po moj po...; por cfar te bojme ne se nuk mbahemi dot... lol! lol! lol!

  Sponsored content

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jul 23, 2018 6:49 pm