FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 4:24 pm

  CFARE JU EKSITON ME SHUME??????????
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:42 am

  ...... te chrysa me eksiton me shum qetesia saj figurative ne sex
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:13 pm

  lol! lol!

  ne qoftese e kishe provuar me vertet do te besonim por tani...
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:58 am

  tani vetem po imagjinojm se si do jesh ti ose une..... po patjeter te mrekullushem....lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:34 pm

  Smile Smile SmileSmileVery Happy:D:D:D:D:D:
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:27 am

  vetem imagjinime...aty kemi ngele.......
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 1:00 pm

  po se kam fajn un por jeta qe na covi ne vende larg lol1
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 3:21 am

  me shum me eksiton kur chrysa mi hudh duart ne qafe
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:19 am

  o adiii sje fare prototypal! dmthn kush te kap qafen ty te eksiton? lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 3:20 am

  JO MOR JO POR IMAGJENOJ KUR TE TAKOHEMI DO DALIM TI MI VE DUART NE QAFE DHE ME KISS ,,,DHE BUZEQESHJA JUAJ DO ME EKSITON SHUM DHE UN TE GRIS FUSTANIN.....LOL LOL LOL LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:47 am

  po tani na e dredh mendimin tend se qipari tjeter the. por ska gje! pastaj ti vet the qe se di se si e kam buzeqeshen kshu qe nuk mund te eksitoj
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 3:00 am

  mua me eksiton kjo goca kur te vije me fustan te holle dhe ti duken te permrendeshmet...dhe tme drejtohet mua tme thot........erdha adiii....mezor prita kte dite.........!!!!po un cfar do beja.......?????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 12:13 pm

  sdo beje gje se pastaj do szgjoheshe!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 2:15 am

  sa inat ....pse gjithmon ne ender do mendoj......????jo jo jo jo do te shoh
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:17 pm

  shpresa, shpresa, shpresa kshu duheshte te quheshe ti!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 4:12 am

  mua me eksiton kjo goca se vishet me te holla...floket te gjata...dhe e embel...besoj qe te ngel ne kraharor
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 1:23 pm

  kraharor????????? qar eshte kjo?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 3:13 am

  d.m.th.. kur ti ve koken ne gjoksin time.. dhe me thua te dua shpirt...e jotja jam...lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 4:06 pm

  po shume endra po shikon tani ne fund o adiii dhe po na e nxjer emrin! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 2:15 am

  po enderra eshte gjysma e te vertetes.....(pastaj cfar emri te nxorra....!!!!!!)
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:51 pm

  endra eshte gjysma e vertetes nga ana jote...
  po na nxore emrin se vetem endra duke ber sex po shikon!lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:37 am

  ma nxorre nomin... nuk kam me bo mo sex do rri edhe une singell
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 1:00 pm

  po jo mo bur shko dhe be sex por jo neper endra por ne te vertet!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 4:17 am

  po kisha frik prej teje me shku me bo sex....lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 2:13 pm

  pse ke frik me be sex o bur! ste them gje un se si shoqe do te mbroj!

  Sponsored content

  default Re: CFARE JU EKSITON ME SHUME

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:17 pm