FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Share
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:34 am

  po jo moj goce se kur futesh ne vaske ..i ve kapucin flokeve kurr nuk futesh me floke ne uje..ti e din kete
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:19 pm

  nga ta di un? apo jam lindur e ditur?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:24 am

  vendi ideal me bo sex eshte edhe ne makine
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:39 pm

  jo se nuk eshte shume comfortable! lol!

  vendi ideal eshte ne fush lol2
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 3:07 am

  ah mi lal ti don shum vende ke qef te bosh shume rrotullime lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:46 pm

  por duhet te provohen shume vende para se te thuash qe ky vend eshte me i mire lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:36 am

  vendi ideal per sex eshte kur shkon xhiro me boot ne det te hapur.... ku vetem zoti te shef lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 10:12 am

  lol! mos e thua tani se ne diten e sotme te shikojn dhe njerzit nga lart lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:56 am

  epo po bojme ne bodrum ne erresire qe mos te shofin njerezit se si e bon..(ke hall se te morin stilin e sex) lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:38 am

  MDR951 o i poshter!

  vendi me i mire te besh sex eshte ne rugica te vogla lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:53 am

  mir moj si te duash edhe ne rrugica vim neve...por une te cova ne bodrum qe mos te shifnin tjeret...aty do te shohin, dhe te ndegjojne se ti bertet shum dhe gjuan me shpulla.....te tjeret ndigjojne... lol! lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:44 am

  ne qoftese takoheshim kto do pesoje... 789_gif wos_armee_118 balle_gif
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:27 am

  do me hypje siper si tanx...bo bo sa e eger qe qenke...(ndoshta ashtu don ti ska ndonje gjo,,,femren duhet ta kenaqesh) lol! lol! lol! lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 10:06 am

  balle_gif sa i poshter qe je! ma hup nervat! jo mo do te vrisjaaaaaaaaaaa prandaj qe mos te futem ne burg sdo takohemi!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 4:23 am

  DO ME VRISJE NGAQE PO VONOJ ME ARDHE..? DHE NUK TE DUROHET. APO DO ME VRISJE NE KOHEN QE BOJME SEX...BO BO BO MOS ME VRET ME GJITH MENDE...???SE KA LLOJ ..LLOJ MYNYRASH ME SHPREH NDJENJAT lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 11:00 am

  wos_armee_118 789_gif un kto menyrash di!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 2:18 am

  shiko edhe kjo esht mynyre e mire por jo mi pre koken se cfar sexi do besh pastaj..? lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:26 am

  e di qe mund te ruaj deri 7 dite pa koke dhe vdes ngaqe nuk han e nuk pin?
  kshu edhe ti mund te jesh!lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 2:54 am

  po sex a bon pa koke..????? lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:39 am

  nuk e di! sjam interesuar! ti qe do ta mesosh, kerko por ne qoftese e meson ma trego dhe mua!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 6:08 pm

  vendi ideal me bo sex eshte kur shkon ne pyll lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 1:06 pm

  nuk ke frik nga ariu o adii? apo je trim ti? lol!

  vendi ideal eshte Amour65
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 23, 2008 2:11 am

  vendi ideal eshte ne pishine
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:40 pm

  vendi ideal eshte ne sport-smiley-12
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 2:31 am

  sikur nuk me pelqen.... vendi ideal eshte ne krevat ...ha ha ha

  Sponsored content

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:17 pm