FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Share

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 1:01 pm

  qar vend ideal eshte ai? do shikosh tv apo do besh sex?

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 4:13 am

  po thash se ti me the nuk shoh tv....dhe une mendova me ndez tv qe te boj zhurme....qe mos te ndegjohesh ti .....lol lol se ndoshta bertet...ku di une....lol lol lol

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 2:15 pm

  Mos ki frik se skemi per te ber bashk sex ne kshu qe nuk eshte nevoja me me digjuar! lol! se tani jemi shok ;)

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 6:19 pm

  po mir moj mire mos thuaj vetem nje fjele....(skemi me bo.....!!!)po mu bo cfar te mbetet ty....???ta kepus llapen....lol lol lol

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:54 pm

  por ta them un qe skemi me ber kshu qe mos ki shpresa dhe mos me shiko ne ender! Razz

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 3:16 am

  ok do mundohem mos te shoh ne ender...por nuk me le foto juaj pa te pare

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:50 am

  por atehere mos ta tregoj me foton do vej foto te tjera qe sjan te mijat lol!

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:45 am

  VENDI IDEAL PER SEX ESHTE EDHE NE HIDROMASAZHE

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 1:35 pm

  ndi idea eshte Amour65 Smiley-IPB-194

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:53 am

  ke gusto per sex ...por mos mer njeri me vete....cfar e do ate tjetrin aty...???

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:46 pm

  Po car vet do bej sex? lol!

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:50 am

  po jo moj se bashke jemi por ai i treti cfar don...ne i japim vete boot

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 8:25 pm

  por sjam me ty o bur! pastaj do bejm nje triangel ;)

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:51 am

  vendi ideal per te bo sex me chrysan eshte nje dit te shtune ne las vegas

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 10:58 am

  fare romantik!
  njeriu ideal me bo sex eshte wentworth miller lol!

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 3:17 am

  vendi ideal....????vetem te bohet se te gjith ideal jane.. lol lol lol

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:58 pm

  vendi ideal eshte ne nje dhome me qeri dhe triandafila gjithandej lol!

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:32 am

  po te ket trandafila ne vaske dhe pije alkolike

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:26 pm

  perfect10 perfect10

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:49 am

  Faim30 duke ngrene e duke bo... JouerDansSonBain02

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 2:04 pm

  jo mo se laget food

  duke henger ne tavolin pastaj i hedh gjith poshte dhe e ben mbi tavolin lol2

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:44 am

  ehhhh ka mendjen me henger pastaj me bo sex..... po jo moj goce se fryhesh dhe nuk leviz shum ....nuk ja bon qefin partnerit...... po ne kto raste pihet ndonje alkol pastaj bon sex te mire ...dhe mundesh me honger pastaj lol!

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 24, 2008 1:17 pm

  he mo se mund te hash during sex! Razz

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:25 am

  vendi ideal eshte; tja mbushes vasken me gjethe trendafili plot qirinje anash.. nje gote pije alkolike ..pastaj ta maresh chrysan ta fusesh ne vaske dhe ta lejme aty deri sa te therrasi njeriun qe don ajo... qe te boj nje sex te shkelqyer lol! bravo Smiley-IPB-194

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:32 am

  lol! vendi ideal ishte per ty ajo se un nuk futem ne nje vaske qe do ket qeri anash e te me marin flak floket! lol!

  Sponsored content

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Feb 25, 2017 11:24 pm