FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 4:11 pm

  PER MUA SI KREVATI NUK KA
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:43 am

  Per te gjith ashtu eshte krevati por provojn dhe vende tjera lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 3:21 am

  KUR JE NE DASHURI MIR ESHT ME PROVU CDO VEND KUR MARTOHESH VETEM NE KREVATIN TEND
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:52 am

  pse kur martohesh vetem ne krevat?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:40 am

  po pse mos don me dal ne hotel me harxhuar pare........???kur jemi freee ne krevatin ton....!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:14 pm

  lol!

  po jo o bur spo themi vetem per krevate por dhe per vende te tjera! ;)
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:55 am

  ah po edhe ne dush... pishin..... vaske...(tab) kicen ...ku ti vij mo...lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:35 pm

  lol! lol! lol! lol! tavolin! :LOL!:
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:25 am

  ne tavolin vritesh ti jo une. po zgjidh nje vend te mire....(ne lendine)
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 1:02 pm

  lol! por cke ti un do vritem! hahaha qar vend eshte lendine se kush e di mund te jet me i mire lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 3:19 am

  ne pylle...lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:21 am

  po ne pyll do jet bukur! e ke ber nai her adiii? apo kishe frik nga kafshet qe ka pylli?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 3:16 am

  JO SE KAM BO POR KUR SHKOJ PER PUNE KA SHUM PYJE THE THEM SIKUR TU NDALNIM BASHKE NJE DITE ATU......SI DO TE ISHTE.....??????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:49 am

  do ishte ideale! lol! eshte keq qe smundet te behet realitet
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:55 am

  vendi me ideal do ishte ne dush......... he te pelqen.....te ferkoj me shampo trupin......lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 12:16 pm

  por me pelqen shum dhe dushi! por ty Sajmir kush vend eshte per ty ideal?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 2:12 am

  do e provojme edhe nje here ne boot
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:19 pm

  me njerez te tjer besoj se bashk sdo takohemi lol! por eshte nje mendim shum i mire ky
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 4:09 am

  mos mendo me provuar me te tjere se erdha per gjith naten atje....lolol vend ideal eshte ne breg te detit
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 1:26 pm

  o adiii cdo nat enderon dhe nje vend tjeter?

  vendiu ideal eshte ne bor lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 3:10 am

  jo moj se do ftohesh kur te cvishesh..... vendi ideal eshte edhe kur rrin ne divan ose karrike lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 4:08 pm

  mos ki frik se nuk ftohem!

  vendi ideal eshte ne kinema lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 2:13 am

  d.m.th aq shum te hype temperatura sa edhe boren e shkrin...(lum si une...) vende ideal eshte edhe nebanjo kur ske rruge per momentin
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:55 pm

  vendi ideal eshte ne per rugica lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:34 am

  vende ideale eshte edhe kur shef tv

  Sponsored content

  default Re: VENDI IDEAL PER TE BERE <<<SEKS>>>

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:12 pm