FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SA KOHE KENI LARG SHQIPERISE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 33
  Registration date : 17/04/2008

  default SA KOHE KENI LARG SHQIPERISE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 16, 2008 10:03 pm

  UN I BERA NJA 9 VJET SI JAM LARGUAR
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA KOHE KENI LARG SHQIPERISE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 12:36 pm

  Un 10 vite
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA KOHE KENI LARG SHQIPERISE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 6:52 pm

  2001 gjeni vete
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 33
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: SA KOHE KENI LARG SHQIPERISE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 17, 2008 10:40 pm

  UN PER VETE KAM NGEL NE MATEMATIKE
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA KOHE KENI LARG SHQIPERISE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:17 pm

  Mire qe keni mua ketu dhe ju shpetoj!

  2008-2001=16 lol!

  Sponsored content

  default Re: SA KOHE KENI LARG SHQIPERISE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri May 25, 2018 2:17 am