FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  44 VJECARJA LIND FEMIJEN E 18

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default 44 VJECARJA LIND FEMIJEN E 18

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 11, 2008 5:51 pm

  Njė emigrante rumune ka sjellė nė jetė fėmijėn e saj tė 18-tė nė Kanada, duke u bėrė nėna mė pjellore e zonės, nė 20 vitet e fundit. “Ne s’kishim planifikuar asnjėherė qė tė kishim kaq shumė fėmijė. Vetėm lejuam zotin qė tė udhėhiqte jetėn tonė”, tha bashkėshorti, Alexandru Ionce. Ēifti emigroi nga Rumania nė vitin 1990 dhe tashmė jeton nė British Kolumbia. 17 fėmijėt e tyre tė tjerė variojnė nga mosha 20-muajshe deri nė 23 vjeē. Ēifti tha se nuk e dinte nėse do bėnte akoma fėmijė, deri tani ato kanė 10 vajza e tetė djem.

   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 3:05 pm