FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Share

  Sondazh

  Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Totali i votave: x
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:23 am

  MDR71 por ben sikur je nje nga ato! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 5:52 pm

  mosha me e mire per ta martuar chrysan esht sa te mbaroj shkollen lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 12:52 pm

  mosha me e mire per tu martuar chrysa eshte 60 vjec lol!

  por per ty adii kush eshte?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 23, 2008 1:51 am

  po ta martojme me nje plak te vyshkur fare lol! qe nuk esht per ate pune
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:29 pm

  balle_gif CouperLesCheveux
  ska problem se kur do martohem as un sdo dua se do i kem ber te gjitha para marteses lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 2:12 am

  dhe per cfar kerkon me u martuar.....?????apo me ja......plakut... ha ha ha lol lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 2:14 pm

  Langue18 kot te shikoj se si eshte martesa! dhe pastaj do mar devorse qe te shikoj si eshte me u nda lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 01, 2008 2:44 am

  por cfar te shikosh te plaku moj... lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Nov 02, 2008 1:49 pm

  mos mendo qe plaku ska gjera fare1 lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Mon Nov 03, 2008 2:38 am

  PO KE TE DREJTE SE NDOSHTA E MBUSH SHEJTONI DHE PLAKU E ZBRASE NJE HERE lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Nov 04, 2008 3:08 pm

  na e ke qpif iden me plakun lol!

  Sponsored content

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri May 25, 2018 2:29 am