FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Share

  Sondazh

  Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Totali i votave: x
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:29 am

  por po qe e arsyeshme ka karakter te mire....(sepse din te sillet)
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:45 pm

  cheers perfect10

  si tu duk o adiii e takove?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:21 am

  ku takova une..??? se mos prune gjo ti...! ti vetem fjale ke nuk te sjell gjo lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 6:09 pm

  por sta kam fajn un ne qoftese nuk e pret ti!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 21, 2008 8:09 am

  SE MOS LAJMEROVE TI...!!!ME FOLE KOT...???
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 24, 2008 1:14 pm

  un te lajmerova diten kur e dergova!car tjeter te thoja?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:10 am

  po mor po po ku e dergove se ketej nuk ka ardhe gjo... me le duke prite... lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:12 am

  pse shkove ti dhe e prite pardje?e le gocen me prit dhe u merzit
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:15 am

  pse nuk erdhe ti ne vende te asaj
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:03 pm

  qe tme leje mua te prisja! jo mo kurrrr lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:02 am

  jo mo jo nuk te leja te prisje do dilja nje jave perpara duke te pritur Smiley-IPB-12
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:08 pm

  lol!

  u po si te besoj un kur e le monicen te presi! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:08 am

  mosha me e mire me martuar chrysan esht sa te mbushi 21 vjece lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 9:57 am

  lol! po mo po sigurisht be shpresa ti! por ta dish un para 27 vjec nuk martohem KURRRRRRRRRRRR

  do te martojm sajmirin pastaj ty dhe pastaj mund te martohem edhe un lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:38 am

  jo miiiiii....!! ne te martojme ty nje here se kemi respekt per femnat lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:26 am

  lol! e di qe kohet e kaluara perpara martoheshte vllaj e shpis dhe pastaj femra? prandaj le te themi qe jemi vellezer! martohu ti i pari lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:34 am

  un vellai jot....????? kurrrrr.... un me zor po pres me te takuar e me ......! eh ti me thua vella... lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:23 am

  Razz Por ne si vellezer jemi!se ti si shok nuk do kshu qe car ngeli? velezrit! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:00 am

  mir ti quaje si te duash por une te them te verteten mos eja me tako per vella ose shok...... lol! lol! lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:50 am

  mire mo mire se nuk takohemi fare! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 3:47 am

  ashtu thua ti moooooo..?? do te takohemi se zbon
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:39 am

  por skemi per tu takuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Evil or Very Mad
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 1:53 am

  pooooooooooooo biles do jesh e kenaqur lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:03 am

  do jem e kenaqur qe sdo takohemi ke te drejt! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 2:29 am

  pse cfar ke pare tek une ti ..qe do jesh e lumtur qe sdo takohemi...?nuk jam mishngrenes une

  Sponsored content

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu May 24, 2018 1:20 am