FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KTHEHET NGA PUSHIMET GJEN NJE KUFOME NE SHTEPI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KTHEHET NGA PUSHIMET GJEN NJE KUFOME NE SHTEPI

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 04, 2008 7:46 pm

  Njė zvicerian ėshtė kthyer nė shtėpi nga pushimet dhe sapo ka hyrė brenda ėshtė pėrballur me njė kufomė qė gjendej nė dhomėn e ndenjes. Johan Rauber i ka telefonuar policisė menjėherė sapo ka gjetur kufomėn akoma tė paidentifikuar qė dergjej mbi divanin e shtėpisė sė tij. “Kur ikėn pėr pushime disa javore gjithmonė e di se kur tė kthehesh nė shtėpi do zbulosh se mungon diēka por zakonisht bėhet fjalė pėr ndonjė gjė tė vogėl. S’e mendoja ndonjėherė se kur tė kthehesha nga pushimet do tė pėrballesha me njė kufomė”, shprehet Rauber. Njė zėdhėnės i policisė sė Bernės bėn tė ditur se nuk dihet akoma si ka pėrfunduar trupi i pajetė nė shtėpinė e Rauber.
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KTHEHET NGA PUSHIMET GJEN NJE KUFOME NE SHTEPI

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 6:01 pm

  qar eshte kufome??????????
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KTHEHET NGA PUSHIMET GJEN NJE KUFOME NE SHTEPI

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 05, 2008 7:51 pm

  trupi i nje njeriu te vdekur

  Sponsored content

  default Re: KTHEHET NGA PUSHIMET GJEN NJE KUFOME NE SHTEPI

  Mesazh nga Sponsored content

   Similar topics

   -

   Ora ėshtė Mon Jul 23, 2018 6:50 pm