FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  PRIFTI RUMUN KAPET DUKE LUAJTUR POKER NE NJE LOKAL

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default PRIFTI RUMUN KAPET DUKE LUAJTUR POKER NE NJE LOKAL

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 04, 2008 7:45 pm

  Njė prift rumun ėshtė gjobitur dhe mund t’i hiqet veladoni pasi ėshtė kapur duke luajtur poker nė njė lokal. Vasile Mihaila, 40 vjeē, prift famullitar nė fshatin Negoesti ėshtė kapur duke luajtur nga policia gjatė njė kontrolli rutinė. Prifti dhe dy personat e tjerė qė ishin prezentė janė gjobitur me nga rreth 400 dollarė pasi luanin bixhoz ilegalisht nė njė vend tė pautorizuar. Njė zėdhėnės i policisė u shpreh: “Ishin nėntė persona nė tavolinė tė cilėt po luanin poker por vetėm tre kishin para pėrpara tyre. Unė ngela i ēuditur kur mora vesh se njėri prej tyre ishte prift”. Zyrtarėt e Kishės Ortodokse thanė se kanė nisur hetimet e tyre duke shtuar se priftit mund t’i hiqet veladoni.
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PRIFTI RUMUN KAPET DUKE LUAJTUR POKER NE NJE LOKAL

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 6:03 pm

  Sme ben pershtypje qe nje prift luante poker ktu kan ber dhe me te kqija dhe gjoja jan njerez te zotit! ato jan hypokritical! Dhe si pelqej fare

   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:27 pm