FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  PAS INFRAKTIT I RIKTHEHET SHIKIMI I HUMBUR PREJ 25 VITESH

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default PAS INFRAKTIT I RIKTHEHET SHIKIMI I HUMBUR PREJ 25 VITESH

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 04, 2008 7:44 pm

  Njė grua e cila ka qenė e verbėr nė 25 vitet e fundit ėshtė zgjuar nė spital pas njė infarkti dhe ka zbuluar se mund tė shihte sėrish. Joyce Urch jetonte nė errėsirė qė prej vitit 1979 por ėshtė habitur pa masė kur shikimi i ėshtė rikthyer pasi i ka shpėtuar pėr mrekulli vdekjes prej infarktit tė zemrės. Doktorėt nuk kanė mundur ta shpjegojnė se ēfarė ka ndodhur por 74 vjeēarja ėshtė lumturuar aq shumė saqė e ka konsideruar njė gjė tė tillė si “mrekulli”. “Kur hapa sytė fillimisht dhe kuptova se mund tė shoh unė mund vetėm tė thėrrisja ‘Mund tė shoh, mund tė shoh’. Mė pas i thashė bashkėshortit tim Eric, ‘Qenke plakur’”, ėhtė shprehur Joyce.

   Ora ėshtė Mon Jul 23, 2018 6:50 pm