FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  NJE PUNONJES I KESH DIGJET NE KABINEN ELEKTRIKE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default NJE PUNONJES I KESH DIGJET NE KABINEN ELEKTRIKE

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Jul 31, 2008 10:05 pm

  TIRANE- Njė punonjės elektriku ėshtė djegur brenda njė kabine nė Tiranė dhe ndodhet nė gjėndje tė rėndė pėr jetėn. Ngjarja e rėndė qė ndodhi kėtė pasdite nė rrugėn Gjergj Legisi, pranė ish-restorant Durrėsit pėr pak sa nuk i mori jetėn punonjėsit tė KESH-it, Shkelqim Sahanit 56 vjeē, i cili po punonte prej orėsh nė kabinėn elektrike, pasi lagjja qė prej orės 3 tė mėngjesit ishte pa energji elektrike. Forca tė shumta policie dhe punonjės elektrikė ndodhen nė vendgjarje pėr tė zbuluar nga afėr shkaqet e saj. Policia thotė se nė kohėn kur punonjėsi po punonte nė kabinė nė rrethana ende tė paqarta dikush ka ngritur levėn elektrike duke sjellė pa njoftuar energji dhe duke rrezikuar jetėn e 56 vjeēarit. Aktualisht i dėmtuari ndodhet nė repartin e djegieve nė Qėndrėn Spitalore Universitare “Nėnė Tereza”, nė gjendje tė rėndė pėr jetėn.

   Ora ėshtė Mon Jul 23, 2018 6:46 pm