FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ITALI SHQIPTARJA QELLON VAJZEN ME THIKE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ITALI SHQIPTARJA QELLON VAJZEN ME THIKE

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Jul 31, 2008 9:56 pm

  PORDENONE- Njė grua shqiptare nėnė e 4 fėmijėve ka qėlluar me thikė vajzėn e saj. Ngjarja ka ndodhur dje nė Friuli tė Italisė. 21 vjecarja Xhoana Picari ėshtė dėrguar menjėherė nė spitalin e Pordenones ku dhe gjatė natės i ėshtė nėnshtruar njė ndėrhyrjeje kirurgjikale. Sipas mjekėve goditjet me thika i ka dėmtuar mushkėrinė. Ndėrsa e ėma Fitnete Picari , 40 vjece ėshtė arrestuar me akuzėn pėr tentativė vrasjeje dhe eshte transferuar nė burgun e Triestes. Sipas policisė shqiptarja 40 vjecare e cila banonte nė Itali 4 fėmijėt e saj , mes tė cilėve dhe njė fėmijė 4 vjec, vuante nga njė krizė tė rėndė depresive dhe ishte nėn kujdesin e shėrbimeve sociale italiane. Policia ka nisur hetimet pėr zbardhjen e ngjarjes.

   Ora ėshtė Mon Jul 23, 2018 6:46 pm