FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ROBI KIN TRANSFEROHET TE LIVERPULI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ROBI KIN TRANSFEROHET TE LIVERPULI

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 29, 2008 11:08 pm

  Sulmuesi i Totenhemit i ėshtė nėnshtruar ekzaminimeve mjekėsore ditėn e hėnė, pėrpara se tė firmosė kontratėn e re pesėvjeēare me Liverpulin, kontratė e cila kap
  vlerėn e 18 milionė sterlinave. Zv. kapiteni i Totenhemit do tė udhėtojė ditėn e sotme drejt Spanjės, aty ku skuadra e drejtuar nga Benitez po zhvillon fazėn pėrgatitore dhe mendohet qė mbrėmjen e sė mėrkurės, irlandezi Kin do tė jetė pjesė e skuadrės nė miqėsoren ndaj Vilarealit.Sulmuesi 28-vjeēar, i cili deri tani ka shėnuar 80 gola nė 197 ndeshje tė Premier Ligės do tė pėrfitojė njė pagė afro
  80,000 sterlina nė javė nga klubi i Liverpulit.

   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 3:04 pm