FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  PAPAGALLI NXJERR NE SHESH TRADHETINE E TE DASHURES

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default PAPAGALLI NXJERR NE SHESH TRADHETINE E TE DASHURES

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 29, 2008 10:55 pm

  ANGLI – Chris Taylor nga Lids nė Angli ka zbuluar se e dashura e tradhtonte, pasi papagalli ka pėrmendur emrin e personit me tė cilin ajo e tradhtonte. Chris ka filluar tė dyshojė, kur papagalli Ziggy thoshte Gary sa herė qė telefoni celular i Suzy Collins tringėllinte. Papagalli tetėvjeēar, gjithashtu imitonte puthje sa herė qė dėgjonte emrin Gary nė televizor. Kris ėshtė pėrballur kėshtu me tė dashurėn e tij, me tė cilėn jetonte prej dy vjetėsh dhe ajo i ka rrėfyer: “Unė kam dikė tjetėr qė quhet Gary”. Suzy i ka treguar se e tradhtonte prej katėr muajsh. Chris e la atė dhe gjithashtu hoqi nga shtėpia edhe Ziggy-n, pasi e torturonte, duke pėrmendur vazhdimisht emrin Gary.

   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:12 am