FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  LIDH BURRIN NE VEND TE QENIT ERDHI I DEHUR

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default LIDH BURRIN NE VEND TE QENIT ERDHI I DEHUR

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 29, 2008 10:53 pm

  POLANDĖ – Njė grua polake ka lidhur me zinxhirė nė koliben e qenit burrin e saj, pasi i kishte ardhur nė majė tė hundės fakti qė ai kthehej ēdo ditė nė shtėpi i dehur. Helena e ka lidhur burrin e saj Zdzislawa Bukarowicza nė kolibe dhe i ka dhėnė pėr tė ngrėnė ushqim pėr qen dhe ujė, pėr shkak se ai i shpenzonte tė gjitha paratė duke pirė. Ai ka jetuar pėr rreth tri javė i mbuluar me njė batanije nė koliben e qenit, pavarėsisht temperaturave rreth minus 20 gradė. Ai ka mundur tė lirohet nga burgosja, pasi miqtė e tij tė cilėt nuk e kanė parė atė nė lokalin e zakonshėm kanė njoftuar policinė.

   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 3:07 pm