FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  I ARRESTUAR 40 HERE BEHET POLIC

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default I ARRESTUAR 40 HERE BEHET POLIC

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Jul 28, 2008 11:17 pm

  Njė belg i arrestuar pėr rreth 40 herė nga policia pėr krime tė ndryshme, ka mundur tė kalojė barrikadat dhe tė bėhet polic, duke marrė edhe ēelėsat e tė gjitha dyerve nė njė rajon policie, por nė fund u zbulua. Njė gabim i madh qė i ka kushtuar reputacionin komisariatit tė njė qyteti nė Belgjikė. Gabimi u zbulua vetėm pas dy javėsh dhe fare rastėsisht,nga njė polic. Pas kėsaj njeriu i famshėm i arresteve u pushua nga puna. Ai kishte dalė nga burgu vetėm 15 ditė para se tė fillonte punėn e re si polic, dhe ishte destinuar pėr njė nga komisariatet mė tė rėndėsishme e mė serioze tė policisė se Brukselit. Toleromi i kėrkesės sė dokumenteve bėri tė mundur, qė njeriu i 40 arresteve tė futej nė punė si polic. Pasi iu kėrkua certifikata e sjelljes sė mirė,ai u mundua dhe e vonoi atė pėr 15 ditė me arsye tė ndryshme, por ata e lejuan pėrsėri ta fillonte punėn e ta paraqiste mė vonė certifikatėn e sjelljes, duke bėrė gafėn mė tė madhe tė vitit nė policinė belge.

   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:27 pm